START      LÖDDELIGAN      DIV 1      SPELPROGRAM
DATUM OMG TID SPELANDE LAG
       
3 sep 1 18:00 R x 2   -   Genomslaget
1 18:00 Flying Stars   -   PUMC
1 18:00 Smurfarna   -   The Misfits
1 18:00 PH Team   -   Hallalaget
   
10 sep 2 19:00 PUMC   -   R x 2
2 19:00 Hallalaget   -   Flying Stars
2 19:00 PH Team   -   The Misfits
2 19:00 Smurfarna   -   Genomslaget
   
17 sep 3 20:00 The Misfits   -   Hallalaget
3 20:00 R x 2   -   Smurfarna
3 20:00 Genomslaget   -   PUMC
3 20:00 Flying Stars   -   PH Team
   
24 sep 4 18:00 PUMC   -   The Misfits
4 18:00 R x 2   -   PH Team
4 18:00 Genomslaget   -   Hallalaget
4 18:00 Smurfarna   -   Flying Stars
   
1 okt 5 19:00 Hallalaget   -   Smurfarna
5 19:00 PH Team   -   PUMC
5 19:00 Flying Stars   -   Genomslaget
5 19:00 The Misfits   -   R x 2
   
8 okt 6 20:00 Smurfarna   -   PH Team
6 20:00 Genomslaget   -   The Misfits
6 20:00 R x 2   -   Flying Stars
6 20:00 PUMC   -   Hallalaget
   
15 okt 7 18:00 PH Team   -   Genomslaget
7 18:00 The Misfits   -   Flying Stars
7 18:00 Hallalaget   -   R x 2
7 18:00 PUMC   -   Smurfarna
   
22 okt 8 19:00 Genomslaget   -   R x 2
8 19:00 PUMC   -   Flying Stars
8 19:00 The Misfits   -   Smurfarna
8 19:00 Hallalaget   -   PH Team
   
29 okt 9 20:00 R x 2   -   PUMC
9 20:00 Flying Stars   -   Hallalaget
9 20:00 The Misfits   -   PH Team
9 20:00 Genomslaget   -   Smurfarna
   
5 nov 10 18:00 Hallalaget   -   The Misfits
10 18:00 Smurfarna   -   R x 2
10 18:00 PUMC   -   Genomslaget
10 18:00 PH Team   -   Flying Stars
   
12 nov 11 19:00 The Misfits   -   PUMC
11 19:00 PH Team   -   R x 2
11 19:00 Hallalaget   -   Genomslaget
11 19:00 Flying Stars   -   Smurfarna
   
19 nov 12 20:00 Smurfarna   -   Hallalaget
12 20:00 PUMC   -   PH Team
12 20:00 Genomslaget   -   Flying Stars
12 20:00 R x 2   -   The Misfits
   
26 nov 13 18:00 PH Team   -   Smurfarna
13 18:00 The Misfits   -   Genomslaget
13 18:00 Flying Stars   -   R x 2
13 18:00 Hallalaget   -   PUMC
   
3 dec 14 19:00 Genomslaget   -   PH Team
14 19:00 Flying Stars   -   The Misfits
14 19:00 R x 2   -   Hallalaget
14 19:00 Smurfarna   -   PUMC
Säsongens spelprogram.

Spelprogram från andra säsonger går att få fram via länkarna härunder.

För att se resultaten på spelade matcher, titta på sidorna för matchresultat.