START      LÖDDELIGAN      DIV 2      SPELPROGRAM
DATUM OMG TID SPELANDE LAG
       
11 sep 1 19:00 Blbren   -   Hallalaget
1 19:00 Pinnarna   -   No Name
1 19:00 PH Team   -   Aktiviteten 3
1 19:00 Aktiviteten 1   -   Optimisterna
   
18 sep 2 20:00 No Name   -   Blbren
2 20:00 Optimisterna   -   Pinnarna
2 20:00 Aktiviteten 1   -   Aktiviteten 3
2 20:00 PH Team   -   Hallalaget
   
25 sep 3 18:00 Aktiviteten 3   -   Optimisterna
3 18:00 Blbren   -   PH Team
3 18:00 Hallalaget   -   No Name
3 18:00 Pinnarna   -   Aktiviteten 1
   
2 okt 4 19:00 No Name   -   Aktiviteten 3
4 19:00 Blbren   -   Aktiviteten 1
4 19:00 Hallalaget   -   Optimisterna
4 19:00 PH Team   -   Pinnarna
   
9 okt 5 20:00 Optimisterna   -   PH Team
5 20:00 Aktiviteten 1   -   No Name
5 20:00 Pinnarna   -   Hallalaget
5 20:00 Aktiviteten 3   -   Blbren
   
16 okt 6 18:00 PH Team   -   Aktiviteten 1
6 18:00 Hallalaget   -   Aktiviteten 3
6 18:00 Blbren   -   Pinnarna
6 18:00 No Name   -   Optimisterna
   
23 okt 7 19:00 Aktiviteten 1   -   Hallalaget
7 19:00 Aktiviteten 3   -   Pinnarna
7 19:00 Optimisterna   -   Blbren
7 19:00 No Name   -   PH Team
   
30 okt 8 20:00 Hallalaget   -   Blbren
8 20:00 No Name   -   Pinnarna
8 20:00 Aktiviteten 3   -   PH Team
8 20:00 Optimisterna   -   Aktiviteten 1
   
6 nov 9 18:00 Blbren   -   No Name
9 18:00 Pinnarna   -   Optimisterna
9 18:00 Aktiviteten 3   -   Aktiviteten 1
9 18:00 Hallalaget   -   PH Team
   
13 nov 10 19:00 Optimisterna   -   Aktiviteten 3
10 19:00 PH Team   -   Blbren
10 19:00 No Name   -   Hallalaget
10 19:00 Aktiviteten 1   -   Pinnarna
   
20 nov 11 20:00 Aktiviteten 3   -   No Name
11 20:00 Aktiviteten 1   -   Blbren
11 20:00 Optimisterna   -   Hallalaget
11 20:00 Pinnarna   -   PH Team
   
27 nov 12 18:00 PH Team   -   Optimisterna
12 18:00 No Name   -   Aktiviteten 1
12 18:00 Hallalaget   -   Pinnarna
12 18:00 Blbren   -   Aktiviteten 3
   
4 dec 13 19:00 Aktiviteten 1   -   PH Team
13 19:00 Aktiviteten 3   -   Hallalaget
13 19:00 Pinnarna   -   Blbren
13 19:00 Optimisterna   -   No Name
   
11 dec 14 20:00 Hallalaget   -   Aktiviteten 1
14 20:00 Pinnarna   -   Aktiviteten 3
14 20:00 Blbren   -   Optimisterna
14 20:00 PH Team   -   No Name
Säsongens spelprogram.

Spelprogram från andra säsonger går att få fram via länkarna härunder.

För att se resultaten på spelade matcher, titta på sidorna för matchresultat.