START      LÖDDELIGAN      DIV 3      SPELPROGRAM
DATUM OMG TID SPELANDE LAG
       
11 sep 1 20:00 Kometerna   -   SOS
1 20:00 K & F   -   Fyra x
1 20:00 Glidarna   -   Gillhg
1 20:00 Koje   -   Supernova
   
18 sep 2 18:00 Fyra x   -   Kometerna
2 18:00 Supernova   -   K & F
2 18:00 Koje   -   Gillhg
2 18:00 Glidarna   -   SOS
   
25 sep 3 19:00 Gillhg   -   Supernova
3 19:00 Kometerna   -   Glidarna
3 19:00 SOS   -   Fyra x
3 19:00 K & F   -   Koje
   
2 okt 4 20:00 Fyra x   -   Gillhg
4 20:00 Kometerna   -   Koje
4 20:00 SOS   -   Supernova
4 20:00 Glidarna   -   K & F
   
9 okt 5 18:00 Supernova   -   Glidarna
5 18:00 Koje   -   Fyra x
5 18:00 K & F   -   SOS
5 18:00 Gillhg   -   Kometerna
   
16 okt 6 19:00 Glidarna   -   Koje
6 19:00 SOS   -   Gillhg
6 19:00 Kometerna   -   K & F
6 19:00 Fyra x   -   Supernova
   
23 okt 7 20:00 Koje   -   SOS
7 20:00 Gillhg   -   K & F
7 20:00 Supernova   -   Kometerna
7 20:00 Fyra x   -   Glidarna
   
30 okt 8 18:00 SOS   -   Kometerna
8 18:00 Fyra x   -   K & F
8 18:00 Gillhg   -   Glidarna
8 18:00 Supernova   -   Koje
   
6 nov 9 19:00 Kometerna   -   Fyra x
9 19:00 K & F   -   Supernova
9 19:00 Gillhg   -   Koje
9 19:00 SOS   -   Glidarna
   
13 nov 10 20:00 Supernova   -   Gillhg
10 20:00 Glidarna   -   Kometerna
10 20:00 Fyra x   -   SOS
10 20:00 Koje   -   K & F
   
20 nov 11 18:00 Gillhg   -   Fyra x
11 18:00 Koje   -   Kometerna
11 18:00 Supernova   -   SOS
11 18:00 K & F   -   Glidarna
   
27 nov 12 19:00 Glidarna   -   Supernova
12 19:00 Fyra x   -   Koje
12 19:00 SOS   -   K & F
12 19:00 Kometerna   -   Gillhg
   
4 dec 13 20:00 Koje   -   Glidarna
13 20:00 Gillhg   -   SOS
13 20:00 K & F   -   Kometerna
13 20:00 Supernova   -   Fyra x
   
11 dec 14 18:00 SOS   -   Koje
14 18:00 K & F   -   Gillhg
14 18:00 Kometerna   -   Supernova
14 18:00 Glidarna   -   Fyra x
Säsongens spelprogram.

Spelprogram från andra säsonger går att få fram via länkarna härunder.

För att se resultaten på spelade matcher, titta på sidorna för matchresultat.